אופניים חשמליות - גלגלים עבים וביטחון גבוה

אופניים חשמליות גלגלים עביםאת האופניים החשמליים כולם ודאי מכירים. כן כן, מדובר באופניים החדישים האלה שעוברים במהרה על פניכם כשאתם בסך הכל מנסים ללכת במדרכה או ברחובות מרכז העיר. לצערנו, האופניים הללו מזוהים רבות בהקשרים שליליים. בין אם מדובר בתאונות דרכים קשות המערבות אופניים חשמליות, ובין אם מדובר בהפרעה לתנועה. עם זאת, חברת אקופאן תל אביב מאמינה כי בייצור אופניים חשמליות, גלגלים עבים "יחזירו את הגלגל אחורה", ויחזירו לכלי התחבורה הזה את מלוא ההדר שמגיע לו, ובצדק.

מה טוב בכלי תחבורה שכזה?

תחילה, הכלי הזה זמין, יעיל ונוח. האופניים יביאו אדם במהרה ממקום למקום, בהשוואה לתחבורה ציבורית בערים פקוקות לדוגמה, או בהשוואה להליכה רגלית. הפעלת האופניים לא דורשת כישורים מורכבים או מיוחדים, כך שכישורי הנהיגה המורכבים נחסכים מאלו שרוצים להתנייד בקלות. בנוסף, העלות של רכב וטיפול בו היא גבוהה לעומת רכישת אופניים חד פעמית, ולכן למעשה אדם שיעזר באופניים חשמליים יחסוך מעצמו את ההוצאות הרבות הכרוכות ברכב.

קריטריון לביטחון בקניית אופניים חשמליות - גלגלים עבים

אז אם הכלי הזה כה מומלץ, כיצד אבטיח את בטחוני אתו?

לא רבים יודעים זאת, אבל למעשה הפתרון לבעיית הביטחון הוא די פשוט. מלבד האבזור הנוסף הנדרש בנסיעה, שהוא חיוני והכרחי ללא ספק, קיימים גם פרמטרים פנימיים באופניים עצמם. אופניים דקות ודאי יראה לכם יפות ואסתטיות לעין. אך חשוב לזכור כי זה יבוא על חשבון מגע עם הקרקע, דבר שעלול להתבטא בחוסר יציבות. לפיכך בקניית אופניים חשמליות, גלגלים עבים יעידו על נסיעות בטוחות ויציבות יותר יותר.

לסיכום, אם אתם מעוניינים להתנייד בצורה נוחה ויעילה, דעו שקיימים לכך פתרונות בשוק. האופניים החשמליים מהירים, איכותיים, נוחים וקלים לתפעול. למרות זאת חשוב שתדעו לנווט בתוך שלל המכשירים המוצעים לכם, כדי שתקנו את המוצר הטוב ביותר הן מבחינת המלצות והן מבחינת מפרט טכני.

אם אתם מאמינים כמונו שבביטחון לא מתפשרים, חפשו דגמים של אופניים חשמליות- גלגלים עבים או מעובים, כך תדעו שנסיעתכם תהיה בטוחה יותר ותוכלו להנות ממנה בשלוה. 

אופניים חשמליות עם גלגלים עבים ליציבות

רוכבים ביציבות על אופניים חשמליות עם גלגלים עבים.

עובי הגלגלים משפיע על יציבות

אחד הדברים שחשוב להתמקד בהם בזמן רכישת אופניים חשמליות הוא היציבות, שמשנה משמעותית את חוויית הרכיבה שלכם. ליציבות של כמה תפקידים, אחד מהם הוא להעניק רכיבה חלקה כאשר תפקיד  אחר הוא לאפשר לכם להתיישר לאחר פניה. אופניים חשמליות עם גלגלים עבים מותאמים לרכיבה הן בעיר והן בשטח, גם בתנאי אקלים שונים כגון שלג וחול. באקו פאן תוכלו למצוא מגוון דגמים מיצרנים שונים, המגיעים עם גלגלים עבים ואבזור ברמה גבוהה יותר לביצועים טובים יותר.

חסרונות 

אומנם יש כמה חסרונות מועטים לאופניים חשמליות עם גלגלים עבים, היתרונות הרבים שיש לגלגלים עבים מפצים על החסרונות. החיסרון הכי בולט בגלגלים עבים בשל רוחב שטח הגלגל, מה שהופך את הגלגל ליותר ספטי לפנצ'רים בזמן רכיבה. גם משקל האופניים החשמליות משתנה בשל עובי הגלגלים, מה שהופך את נשיאת האופניים ידנית לכבדה יותר. אם אתם גרים בבניין בעל כמה קומות וללא מעלית, יתכן שתרצו לבחור בדגם אחר של אופניים חשמליות עם גלגלים דקים יותר.

יתרונות

מעבר ליתרון הבולט ביותר באופניים חשמליות עם גלגלים עבים שהוא היציבות, יש עוד יתרונות נוספים רבים. עם אופניים בעלי גלגלים עבים, תוכלו להגיע למהירות גבוהה יותר בזמן רכיבה, בזמן קצר יותר מתחילת הנסיעה. עוד יתרון מעולה באופניים כאלה, שבשל עובי הגלגלים לא תרגישו את המהמורות שיש בדרכים עירוניות או דרכי עפר. יתרון נוסף הוא שאופניים עם גלגלים עבים, יכולים לשאת משקל גדול יותר עליהם בזמן הרכיבה.

מעולים לכל מטרה

כדי לדעת לבחור את האופניים החשמליות שהכי מתאימות לכם, אתם צריכים להחליט לאיזו מטרה אתם צריכים את האופניים. אופניים חשמליות עם גלגלים עבים יכולות להיות מענה מעולה לתחבורה ציבורית, ובאותו זמן לשמש לרכיבות שטח בסופ"ש. כך לא תצטרכו לבחור בין אופניים חשמליות שמיועדות לרכיבה בעיר בלבד, או לרכיבה בשטח בלבד. תוכלו להנות מרכיבה על מישורים שונים בעיר ובשטח, בדגם אופניים אחד בעלי גלגלים עבים.

התאמה מלאה
התאמה מלאה
לכל דגמי ECOFUNTLV
איכות חומרים
איכות חומרים
ברמה הגבוהה ביותר בעולם
טכנולוגיה וגימור
טכנולוגיה וגימור
מהמתקמים ביותר בעולם
איכות ואמינות
איכות ואמינות
ברמה הגבוהה ביותר שקיימת
אתם מוזמנים להגיע לחנות שלנו
אתם מוזמנים להגיע לחנות שלנו"
אבן גבירול 35, תל אביב 03-655-1196