כל מה שצריך לדעת כדי לבחור אופניים חשמליות חזקות

אופניים חשמליות חזקותהרצון להימנע מעמידה ממושכת בפקקים, תשלום גבוה על דלק וחניה והמודעות למצבו של כדור הארץ, כל אלו הופכים את האופניים החשמליות להיות כלי תחבורה נפוץ במיוחד. סיבה נוספת לעלייה בשימוש באופניים חשמליות היא מחירם הנמוך של האופניים החשמליות והתחזוקה שלהם. אז אם אתם מעוניינים ברכישה של אופניים חשמליות, הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על אופניים חשמליות חזקות ואמינות, שמתאימות לרוכבים חדשים וותיקים.

מה הופך אופניים חשמליות חזקות לכאלו?

ישנם מספר קריטריונים ההופכים אופניים חשמליות חזקות לכאלו, ומבדילים אותם מאופניים חשמליות פשוטות. הקריטריון הראשון הוא הבלמים. בלמים הידראוליים הופכים את העצירה לחזקה יותר. לכן, אם הם מיוצרים על ידי חברה מומחית, הבלמים הופכים את האופניים החשמליות לחזקות יותר. קריטריון שני הוא הגלגלים. גלגלים יציבים, העשויים מגנזיום ייצבו ויחזקו את האופניים החשמליות. גלגלים חזקים יגרמו לאופניים לנסוע מעל כל דבר, ולא יהרסו מהיתקלות עם מכשול קטן או קפיצה.

הקריטריון השלישי הוא הסוללה. סוללה חזקה היא שתהפוך את חווית הנסיעה לטובה יותר, ותגרום לאופניים להיות חזקות יותר. מומלץ לרכוש אופניים בעלי סוללה חזקה כדי שהאופניים יוכלו "לסחוב" בעליות ולאורך נסיעה ארוכה. ככל שקיבולת הסוללה תהיה גדולה יותר, כך אורך חייה יהיה ארוך יותר והיא תידרש לפחות טעינות. במקרה והשימוש באופניים הוא חריג כיוון שתנאי הדרך של הנסיעה שונים או שהמשקל שהאופניים החשמליות צריכים לסחוב גבוה יותר, אז יהיה צורך בסוללה בעלת מתח גבוה יותר. לפני קניית הסוללה חשוב לשים לב שהסוללה שנקנתה מגיעה עם אחריות.

היכן ניתן למצוא את האופניים המתאימות?

אז אם אתם מעוניינים ברכישה של אופניים חשמליות חזקות, פנו ל'אקופאן תל אביב'. רשת החנויות מתעסקת ביבוא, שיווק ומכירה של אופניים חשמליות מאז שנת 2007. לקוח הפונה אל אחת מחנויות הרשת זוכה בשירות שירות אמין, מקצועי וברמה גבוהה. בחנות מתאימים לכל לקוח את האופניים המתאימים לו ביותר, ומעניקים לו אחריות ושדרוגים לאופניים החשמליות במקרה והלקוח זקוק לכך. לקבלת פרטים נוספים ורכישה לחצו כאן.

התאמה מלאה
התאמה מלאה
לכל דגמי ECOFUNTLV
איכות חומרים
איכות חומרים
ברמה הגבוהה ביותר בעולם
טכנולוגיה וגימור
טכנולוגיה וגימור
מהמתקמים ביותר בעולם
איכות ואמינות
איכות ואמינות
ברמה הגבוהה ביותר שקיימת
אתם מוזמנים להגיע לחנות שלנו
אתם מוזמנים להגיע לחנות שלנו"
אבן גבירול 110, תל אביב 03-655-1196